Dlaczego jesteśmy najlepsi

PIT STOPS to nie tylko warsztat samochodowy – to miejsce, gdzie Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wybierają tylko najlepsze dla swojego pojazdu.

...

1Serwis ogumienia

Serwis ogumienia

Oferujemy wymianę i wyważanie kół do rozmiaru 22" w autach osobowych, dostawczych oraz 4×4.

...

2Naprawy mechaniczne

Naprawy mechaniczne

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy mechaniczne. Od usuwania drobnych usterek do remontowania silników.

...

3Przeglądy serwisowe

Przeglądy serwisowe

Przeprowadzamy przeglądy serwisowe zgodne ze standardami producentów. Nasze usługi są bezpieczną alternatywą dla przeglądów wykonywanych w ASO.

...
...

Dlaczego My

2006

18+ Lat doświadczenia
w naprawie pojazdów.

Posiadamy duże doświadczenie, szeroką wiedzę i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiązujemy problemy Naszych Klientów z Ich samochodami.

  • Profesjonalizm w każdym detalu
  • Najnowsze technologie i narzędzia
  • Szeroki zakres usług
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Gwarancja satysfakcji

Nasze Usługi

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą, konserwacją i serwisowaniem pojazdów

...

Naprawy mechaniczne

Niezależnie od rodzaju problemu, nasz zespół jest gotowy przyjąć wyzwanie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne, od prostych wymian części po skomplikowane naprawy układów napędowych czy zawieszenia.

...

Wymiana oleju i filtrów

Regularna wymiana oleju i filtra jest kluczowa dla zachowania sprawności silnika oraz wydłużenia jego żywotności. Oferujemy szybką i profesjonalną wymianę oleju, korzystając z wysokiej jakości produktów.

...

Naprawy główne

W przypadku poważnych awarii lub wypadków oferujemy kompleksową naprawę główną pojazdu. Nasz wykwalifikowany zespół mechaniczny podejmie wszelkie niezbędne działania, aby przywrócić Twój samochód do pierwotnego stanu i zapewnić Ci bezpieczną podróż.

...

Naprawa zawieszenia

Zawieszenie jest kluczowym elementem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Oferujemy profesjonalną diagnostykę, naprawę i konserwację zawieszenia, zapewniając Ci stabilność i płynność jazdy na każdej nawierzchni.

...

Diagnostyka pojazdów

Dzięki zaawansowanym technologiom diagnostycznym jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zlokalizować wszelkie usterki elektroniczne w Twoim pojeździe. Nasz zespół posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby szybko naprawić każdy problem.

...

Elektronika samochodowa

Nasz zespół specjalistów zajmuje się diagnostyką, naprawą oraz konserwacją elektroniki samochodowej. Bez względu na rodzaj usterki, jesteśmy gotowi zapewnić szybką i skuteczną pomoc, aby Twój pojazd działał sprawnie i bezpiecznie.

...

Co robimy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnej naprawy, regularnego przeglądu czy kompleksowej obsługi technicznej, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się spokojem na drodze!

Diagnostyka komputerowa

zięki najnowszym technologiom diagnostycznym możemy szybko i skutecznie zlokalizować wszelkie problemy z Twoim pojazdem.

Obsługa klimatyzacji

Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę klimatyzacji w Twoim samochodzie.

Szybka i profesjonalna obsługa

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy angażują się w swoją pracę z pełnym zaangażowaniem.

... ...

Części Samochodowe

Nie ważne, czy potrzebujesz oryginalnych części czy zamienników, nasz zespół pomoże Ci dokonać właściwego wyboru i zapewni szybką dostawę potrzebnych elementów.

Przeglądy techniczne

Zapewniamy kompleksową kontrolę stanu technicznego pojazdu i wykonywanie niezbędnych napraw, abyś mógł bezproblemowo przejść badanie techniczne.

Naprawy i konserwacja

Nasz doświadczony zespół mechaników specjalizuje się w szerokim zakresie napraw, od prostych przeglądów po skomplikowane naprawy mechaniczne.

Nasi znakomici pracownicy

Jesteśmy tu, aby sprostać Twoim potrzebom. Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, doradzić w kwestiach technicznych oraz umówić się na dogodny termin serwisu.

Nasz proces pracy

Nasz proces pracy został starannie zaplanowany i zoptymalizowany, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i skuteczną obsługę. Oto główne etapy naszego procesu:

01

Konsultacja i diagnoza

Pomożemy dobrać najlepsze rowiązania i środki dopasowane do Twoich potrzeb

02

Umów się na wizytę

Wybierz najwygodniejsza dla siebie forme kontaktu.

03

Dostarcz do nas samochód

W przypadku gdy niemożesz tego zrobic osobiście, odbierzemy pojazd ze wskazanego miejsca

04

Realizacja usług

W każdym etapie naszego procesu pracy stawiamy na klienta. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej i indywidualnej obsługi, która spełnia Twoje oczekiwania i zapewnia Ci pełne zadowolenie.

Nasz zespół

Nasz zespół jest naszą siłą napędową i gwarantem jakości naszych usług. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę i bezpieczeństwo na drodze.

...

Robert

Serwis mechaniczny
...

Anna

Recepcja serwisu
...

Daniel

Serwis ogumnienia

Potrzebujesz większej ilości usług dla Swojego auta?

Skontaktuj się z nami. Nasz zespół z przyjemnością zajmie się Twoim samochodem i zapewni kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

ul. Julianowska 37

Piaseczno

(+48) 224 281 404

Pon-Pt 8:00 - 18:00

info@pitstops.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z Nami !

Wypełnij formularza a My skontaktujemy się z Tobą

...

Email: info@pitstops.pl

Phone: (+48) 224 281 404

PIT STOPS Centrum Serwisowe